Sanitizéry

Sanitizér rukou je vysoce účinný produkt, který vás a vaše okolí ochrání před viry a infekcemi. Jeho použití je doporučováno zvlášť nyní, v době chřipkové pandemie, Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Magistrátem hl. m. Prahy, Ministerstvem zdravotnictví a jinými subjekty pečujícími o lidské zdraví. Díky obsahu alkoholu (70 %) ničí 99,99 % všech virů a infekcí, mezi které patří i žloutenka, chřipka, SARS, salmonelóza, a je tak mnohonásobně účinnější než běžná i antibakteriální mýdla. K aplikaci Sanitizéru je připraven bezdotykový dávkovač, který může být připevněn na zdi nebo na lehce přemístitelném stojanu.

Kdy Sanitizér používat?

V průběhu dne se neustále dostáváme do styku s milióny bakterií, které nás a naše blízké ohrožují. Použití Sanitizéru je vhodné především:- v prostorách toalet, jídelen, v hotelech, restauracích, fitnesscentrech, kancelářích, školách, zdravotních zařízeních a ostatních veřejných prostorách- před jídlem a před kontaktem s malými dětmi. Díky Sanitizéru ochráníte nejen sebe, ale i své blízké, klienty a zaměstnance. Jeho použití dnes již patří mezi základní hygienické standardy ve všech vyspělých zemích.

Rizika a výhody:

Sanitizér je bezpečný, hypoalergenní a bez rizika ho tak mohou používat nejen dospělí, ale i děti. Na rozdíl od použití mýdla pokožku nevysušuje, ale naopak hydratuje a zjemňuje.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

MediGreen s.r.o.
náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

IČ: 24128368
DIČ: CZ24128368
Spisová značka: C 181160 vedená u Městského soudu v Praze
O cookies